top of page

ŚCIEŻKA PIĄTA - UNIWERSUM MARVELA

Zaktualizowano: 10 cze

Czyli co Marvel ma wspólnego z oczyszczaniem środowiska

Może w całej serii nie było dużo informacji na temat dbania o środowisko a ich wszystkie bitwy powodowały jeszcze większe zanieczyszczenia niż przed, ale to na szczęście tylko fantasy a nam nie grozi zagłada przez Thanosa ( chyba).

Ścieżka ta ma nam przypominać że każdy z nas może być super bohaterem. Nieważne czy masz super siłę czy nadludzkie umiejętności, wystarczy że znasz swoją silną stronę i to ją możesz przerodzić w swoją super umiejętność.


Codzienne, drobne działania, takie jak segregacja odpadów, redukcja plastiku czy sadzenie drzew, mogą mieć ogromny wpływ na naszą planetę. Inspirując się bohaterami Marvela, możemy stawić czoła wyzwaniom ekologicznym, jakie stoją przed nami. Wspólnie możemy walczyć o czystsze powietrze i oceany wolne od plastiku.


Nie zapominajmy, że prawdziwe bohaterstwo kryje się w codziennych wyborach i działaniach. Każdy z nas, niezależnie od posiadanych umiejętności, ma moc, by chronić i pielęgnować naszą planetę. To właśnie takie postawy i zaangażowanie uczynią z nas prawdziwych bohaterów naszych czasów.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page